PHK12NQ03LT,518
NEXPERIA PHK12NQ03LT - 11.8A, 30
Paket/Kılıf
8-SO
Seri / Aile Numarası
PHK12NQ03LT
PHK12NQ03LT,518 Hakkında
PHK12NQ03LT, Nexperia tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 30V drain-source voltajında 11.8A sürekli drenaj akımı sağlayabilen bu bileşen, yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 10.5mOhm maksimum RDS(on) değeri ile düşük kondüktans kaybı sunar. Surface mount 8-SO paketinde sunulan komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Gate charge 5V'ta 17.6nC olup, hızlı çalışan güç denetim devreleri, DC-DC konvertörler, motor sürücüler ve anahtarlama güç kaynakları gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 11.8A (Tj)
Drain to Source Voltage (Vdss) 30 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17.6 nC @ 5 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1335 pF @ 16 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.5mOhm @ 12A, 10V
Supplier Device Package 8-SO
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 2V @ 250µA