NVTYS010N04CTWG
T6 40V N-CH SL IN LFPAK33
Seri / Aile Numarası
NVTYS010N04CT
NVTYS010N04CTWG Hakkında
NVTYS010N04CTWG, onsemi tarafından üretilen 40V N-Channel MOSFET transistördür. 12A sürekli dren akımı (Ta), 38A (Tc) kapasitesine sahip bu bileşen, düşük Rds(on) değeri (12mΩ @ 10A, 10V) ile enerji verimliliği sağlar. SOT-1205 (8-LFPAK56) yüzey montajlı paketinde sunulan komponentin maksimum güç yayılımı Ta'da 3.1W, Tc'de 32W'dır. -55°C ile +175°C arasında çalışabilen bu MOSFET, anahtarlama uygulamaları, güç yönetimi devreleri, motor kontrolü ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. 7nC gate charge ve 492pF input capacitance özellikleri ile hızlı komütasyon performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 12A (Ta), 38A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 40 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 492 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SOT-1205, 8-LFPAK56
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 3.1W (Ta), 32W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 12mOhm @ 10A, 10V
Supplier Device Package 8-LFPAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 3.5V @ 20µA