NVMFS3D6N10MCLT1G
MOSFET N-CH 100V 20A/132A 5DFN
Seri / Aile Numarası
NVMFS3D6N10MC
NVMFS3D6N10MCLT1G Hakkında
NVMFS3D6N10MCLT1G, onsemi tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 100V Drain-Source gerilim ile 20A sürekli (Ta) veya 132A (Tc) dren akımı sağlayabilir. 3.6mΩ maksimum on-direnci (10V Vgs, 48A Id) sayesinde düşük güç kaybı ile çalışır. 5x6mm 8-PowerTDFN (5-DFN) paketinde sunulan bu bileşen, yüksek entegrasyon yoğunluğu gerektiren uygulamalarda kullanılır. Güç yönetimi, motor sürücüsü, anahtarlama güç kaynakları ve DC-DC dönüştürücü devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 139W'a kadar güç kaldırabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 20A (Ta), 132A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4.411 pF @ 50 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 3.2W (Ta), 139W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6mOhm @ 48A, 10V
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 3V @ 270µA