NVMFS005N10MCLT1G
PTNG 100V LL SO8FL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
NVMFS005N10MCL
NVMFS005N10MCLT1G Hakkında
NVMFS005N10MCLT1G, onsemi tarafından üretilen 100V N-Channel MOSFET transistörüdür. 18.4A sürekli drenaj akımı, 5.1mΩ on-resistance (RDS(on)) ile düşük güç kaybı sağlar. 8-PowerTDFN (SO8FL) Surface Mount pakete sahiptir. Güç dönüştürücüleri, motor sürücüleri, anahtarlama devreleri ve DC-DC konvertörleri gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve hızlı komütasyon gerektiren endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 18.4A (Ta), 108A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4100 pF @ 50 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 3.8W (Ta), 131W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.1mOhm @ 34A, 10V
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 3V @ 192µA