NVH4L020N120SC1
SICFET N-CH 1200V 102A TO247
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-247-4
Seri / Aile Numarası
NVH4L020N120SC1
NVH4L020N120SC1 Hakkında
NVH4L020N120SC1, onsemi tarafından üretilen SiCFET teknolojili N-Channel MOSFET transistördür. 1200V drain-source gerilimi ve 102A sürekli drain akımı kapasitesine sahiptir. TO-247-4 paketinde sunulan bu bileşen, 28mOhm (20V, 60A'de) düşük RDS(on) değeri ile düşük kondum kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Enerji dönüştürme uygulamaları, güç kaynaklarında PFC, enerji dağıtım sistemleri ve endüstriyel enerji yönetim devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 102A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 1200 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 20V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 220 nC @ 20 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2943 pF @ 800 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-247-4
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 510W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 28mOhm @ 60A, 20V
Supplier Device Package TO-247-4L
Technology SiCFET (Silicon Carbide)
Vgs (Max) +25V, -15V
Vgs(th) (Max) @ Id 4.3V @ 20mA