NTTFS030N06CTAG
MOSFET N-CH 60V 6A/19A 8WDFN
Seri / Aile Numarası
NTTFS030N06C
NTTFS030N06CTAG Hakkında
NTTFS030N06CTAG, onsemi tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 60V drain-source voltaj ile 6A sürekli akım kapasitesine sahiptir (25°C'de), 19A'ye kadar yükseltilmiş akım sağlayabilir. 8-PowerWDFN (3.3x3.3mm) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, düşük on-state direnci (29.7mΩ @ 3A, 10V) ile verimli güç yönetimi sağlar. ±20V gate voltaj aralığında çalışır ve -55°C ile 175°C arasında işletim sıcaklığı toleransı bulunur. Anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, motor sürücüleri ve DC-DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 6A (Ta), 19A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.7 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 255 pF @ 30 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case 8-PowerWDFN
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 23W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 29.7mOhm @ 3A, 10V
Supplier Device Package 8-WDFN (3.3x3.3)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 13µA