NTP165N65S3H
POWER MOSFET, N-CHANNEL, SUPERFE
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
NTP165N65S3
NTP165N65S3H Hakkında
NTP165N65S3H, onsemi tarafından üretilen N-Channel Power MOSFET transistörüdür. 650V drain-source voltaj ve 19A kontinü dren akımı ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya tasarlanmıştır. 165mΩ maksimum on-resistance değeri ile verimlı anahtarlama sağlar. SuperFET teknolojisine dayalı bu transistör, güç kaynakları, motor kontrol devreleri, invertörler ve anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. TO-220-3 paketinde sunulan komponentin maksimum güç tüketimi 142W'dır. -55°C ile 150°C arasında güvenli şekilde çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 19A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 650 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1808 pF @ 400 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 142W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 165mOhm @ 9.5A, 10V
Supplier Device Package TO-220-3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±30V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 1.6mA