NTHL082N65S3HF
MOSFET N-CH 650V 40A TO247-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
NTHL082N65S3
NTHL082N65S3HF Hakkında
NTHL082N65S3HF, onsemi tarafından üretilen 650V N-channel güç MOSFETidir. TO-247-3 paketinde sunulan bu transistör, 40A sürekli dren akımı kapasitesine ve 82mOhm maksimum Rds(on) değerine sahiptir. 313W maksimum güç yayınlayabilen bileşen, yüksek voltaj anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen transistör, 79nC gate charge ve 3330pF input capacitance özellikleriyle hızlı anahtarlama performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 40A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 650 V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 79 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3330 pF @ 400 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 313W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 82mOhm @ 20A, 10V
Supplier Device Package TO-247-3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±30V
Vgs(th) (Max) @ Id 5V @ 1mA