NDD60N360U1T4G
MOSFET N-CH 600V 11A DPAK
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
NDD60N360U1T4G
NDD60N360U1T4G Hakkında
NDD60N360U1T4G, onsemi tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistörüdür. 600V Drain-Source gerilimi, 11A sürekli dren akımı ve DPAK paketlemesi ile tasarlanmıştır. 360mOhm (10V, 5.5A) Rds(on) değeri ile düşük iletim kaybına sahiptir. Gate Charge 26nC ve Input Capacitance 790pF'dir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Güç dönüştürme, motor kontrol, aydınlatma ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan yüksek voltajlı anahtarlama devrelerinde uygulanır. 114W maksimum güç yayınlama kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 11A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 600 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 790 pF @ 50 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 114W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 360mOhm @ 5.5A, 10V
Supplier Device Package DPAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±25V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 250µA