MMIX1F520N075T2
MOSFET N-CH 75V 500A 24SMPD
Seri / Aile Numarası
MMIX1F520N075T2
MMIX1F520N075T2 Hakkında
Littelfuse MMIX1F520N075T2, N-Channel MOSFET transistördür. 75V drain-source voltajında 500A sürekli akım sağlayan yüksek akımlı bir bileşendir. 24-PowerSMD, 21 bacaklı yüzey montajlı paket kullanır. 10V gate sürüm voltajında 1.6mOhm maksimum on-direnci ile düşük kayıp özellikleri vardır. Gate yükü 545nC @ 10V'dur. -55°C ile 175°C arasında güvenilir çalışır. 830W maksimum güç dağıtımı kapasitesiyle, güç dönüştürme, motor kontrol, anahtarlama uygulamaları ve güç yönetimi devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 500A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 75 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 545 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 41000 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case 24-PowerSMD, 21 Leads
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 830W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.6mOhm @ 100A, 10V
Supplier Device Package 24-SMPD
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 5V @ 8mA