MBR30100CT
SchottkyD, 100V, 30A
Üretici
DComponents
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR30100CT
MBR30100CT Hakkında
MBR30100CT, DComponents tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 kütüphanesine sahip olan bu komponent, 100V maksimum ters voltaj ve 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Diyet konfigürasyonu 1 Pair Common Cathode olarak tasarlanmıştır. -50°C ile +175°C arasında çalışabilen bu komponent, 850mV maksimum forward voltaj ve 50µA ters sızıntı akımı özelliklerine sahiptir. Fast recovery özelliği (≤500ns) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Güç kaynakları, doğrulttucu devreler, AC-DC konverterler ve benzer güç uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A