MBR30100CT
Üretici: 5
Kılıf: 8× TO-220-3
Varyantlar
8 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR30100CT
SchottkyD, 100V, 30A
DComponents TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR30100CT C0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR30100CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR30100CT-BP
Micro Commercial Components (MCC) TO-220-3
MBR30100CT-E1
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR30100CT-G1
MBR30100CT-LJ
DIODE ARRAY 100V 15A TO220AB
MBR30100CTHC0G