MBR20150CTTU
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR20150CT
MBR20150CTTU Hakkında
MBR20150CTTU, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, 150V maksimum ters gerilimi ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akımı destekler. Forward voltajı 10A akımda 750mV olan MBR20150CTTU, hızlı iyileştirme karakteristiğine (Fast Recovery ≤ 500ns) sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bu through-hole montajlı diyot, 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC konverterler ve otonom yazılım kontrol devrelerinde kullanılır. Günümüzde obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 150 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 10 A