MBR20150CT
Üretici: 10
Kılıf: 13× TO-220-3
Varyantlar
13 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR20150CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
SMC Diode Solutions TO-220-3
MBR20150CT
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AB
Littelfuse TO-220-3
MBR20150CT
SchottkyD, 150V, 20A
DComponents TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20150CT C0G
DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO220AB
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR20150CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3
MBR20150CT-B1-0000HF
SCHOTTKY DIODE 150V 20A TO-220AB
YANGJIE TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20150CT-E1
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20150CT-G
Comchip Technology TO-220-3
MBR20150CT-G1
MBR20150CT-HF
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO220AB
Comchip Technology TO-220-3
MBR20150CT-LJ
DIODE ARRAY 150V 10A TO220AB
MBR20150CTTU
RECTIFIER DIODE, SCHOTTKY, 1 PHA
Rochester Electronics TO-220-3
MBR20150CTTU