MBR20100CT-HF
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR20100CT
MBR20100CT-HF Hakkında
MBR20100CT-HF, Comchip Technology tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyottan oluşmaktadır. 20A ortalama doğrultma akımı ve 100V maksimum ters gerilim ile güç uygulamalarında doğrultucu görevi yapar. 850mV maksimum ön kapı gerilimi ve 500ns'nin altındaki hızlı geri kazanım süresine sahiptir. 175°C bağlantı noktası sıcaklığında çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve industrial uygulamalarda kullanılan bu komponent Through Hole montaj tekniğiyle PCB'ye yerleştirilir. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A