MBR20100CT
Üretici: 9
Kılıf: 14× TO-220-3, TO-262-3 Long Leads
Varyantlar
15 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR20100CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Rochester Electronics TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20100CT
SchottkyD, 100V, 20A
DComponents TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20100CT C0G
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR20100CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3
MBR20100CT-1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO262
Vishay TO-262-3 Long Leads ✓ Mevcut
MBR20100CT-B1-0000
SCHOTTKY DIODE 100V 20A TO-220AB
YANGJIE TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20100CT-BP
Micro Commercial Components (MCC) TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20100CT-E1
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20100CT-E3/4W
Vishay TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR20100CT-G
Comchip Technology TO-220-3
MBR20100CT-G1
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB
MBR20100CT-HF
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO220AB
Comchip Technology TO-220-3
MBR20100CT-LJ
DIODE ARRAY 100V 10A TO220AB
MBR20100CT-M3/4W