IXTA90N055T2
MOSFET N-CH 55V 90A TO263
Seri / Aile Numarası
IXTA90N055T2
IXTA90N055T2 Hakkında
IXTA90N055T2, Littelfuse tarafından üretilen N-channel MOSFET transistörüdür. 55V drain-source voltajında 90A sürekli akım kapasitesine sahiptir. TO-263 (D²Pak) paket tipi ile gemi endüstrisinde, anahtarlama güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. 8.4mOhm maksimum RDS(on) değeri ile düşük ısı kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 150W güç tüketim kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 90A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 55 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2770 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 150W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.4mOhm @ 25A, 10V
Supplier Device Package TO-263AA
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 250µA