IXTA48P05T-TRL
MOSFET P-CH 50V 48A TO263
Seri / Aile Numarası
IXTA48P05T
IXTA48P05T-TRL Hakkında
IXTA48P05T-TRL, Littelfuse tarafından üretilen P-Channel MOSFET transistördür. 50V drain-source voltajı ve 48A sürekli drain akımı kapasitesiyle anahtarlama ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. TO-263 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponentin maksimum 30mΩ RDS(on) değeri ile düşük ısı kaybı sağlar. -55°C ile +150°C arasında çalışan cihazda, 150W güç dissipasyonu ile AC-DC dönüştürücüler, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve yüksek akımı anahtarlayan DC-DC konvertörlerde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 48A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 50 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type P-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3660 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 150W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 30mOhm @ 24A, 10V
Supplier Device Package TO-263 (D2Pak)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±15V
Vgs(th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA