IXFH13N80
MOSFET N-CH 800V 13A TO247AD
Seri / Aile Numarası
IXFH13N80
IXFH13N80 Hakkında
IXFH13N80, Littelfuse tarafından üretilen 800V N-Channel MOSFET transistörüdür. 13A sürekli drenaj akımı kapasitesine sahip bu transistör, yüksek voltaj uygulamalarında anahtar görevi görür. TO-247-3 paketinde sunulan komponent, 155 nC gate charge ve 800mΩ on-resistance değerleriyle hızlı anahtarlama işlemleri gerçekleştirebilir. Enerji gücü uygulamaları, inverterler, güç kaynakları ve motorun sürücü devreleri gibi endüstriyel elektrik yönetim sistemlerinde kullanıma uygundur. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu FET, 300W güç saçabilme kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 13A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 800 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 155 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4200 pF @ 25 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-247-3
Part Status Not For New Designs
Power Dissipation (Max) 300W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 800mOhm @ 500mA, 10V
Supplier Device Package TO-247AD (IXFH)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA