IRFS31N20DTRL
MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
IRFS31N20D
IRFS31N20DTRL Hakkında
IRFS31N20DTRL, Infineon Technologies tarafından üretilen N-channel MOSFET transistördür. 200V drain-source voltajında 31A sürekli akım kapasitesine sahiptir. D²Pak (TO-263-3) yüzey montajlı paketlemede sunulan bu bileşen, 10V gate sürüş voltajında 82mΩ on-state direncine (RDS(On)) sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Gate yükü 110nC ve giriş kapasitansi 2370pF'dir. Anahtarlama uygulamaları, güç yönetimi devreleri, motor kontrolü ve DC/DC dönüştürücüler gibi endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılır. Bileşen üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 31A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 200 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2370 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 3.1W (Ta), 200W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 82mOhm @ 18A, 10V
Supplier Device Package D2PAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±30V
Vgs(th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA