IPW65R190CFDAFKSA1
MOSFET N-CH 650V 17.5A TO247-3
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
IPW65R190CFDA
IPW65R190CFDAFKSA1 Hakkında
IPW65R190CFDAFKSA1, Rochester Electronics tarafından üretilen 650V N-Channel MOSFET'tir. TO-247-3 paketinde sunulan bu transistör, 17.5A sürekli drain akımı kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 190mΩ maksimum on-state direnci ile düşük güç kaybı sağlar. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 151W maksimum güç yayılımı kapabilir. Anahtarlama uygulamaları, kontrol devreleri ve güç kaynakları gibi indüktif yükleme gerektiren uygulamalarda kullanıma uygundur. Vdss 650V, Vgs(th) 4.5V ve 68nC gate charge ile karakterize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 17.5A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 650 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 68 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1850 pF @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 151W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 190mOhm @ 7.3A, 10V
Supplier Device Package PG-TO247-3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4.5V @ 700µA