IPW50R399CPFKSA1
MOSFET N-CH 560V 9A TO247-3
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
IPW50R399CPFK
IPW50R399CPFKSA1 Hakkında
IPW50R399CPFKSA1, Rochester Electronics tarafından üretilen N-Channel Power MOSFET'tir. 560V drenaj-kaynak gerilimi (Vdss) ve 9A sürekli drenaj akımı (Id) ile yüksek voltaj anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 399mΩ maksimum açık durum direnci (Rds On) ile enerji kaybını sınırlar. TO-247-3 paketlemesiyle güç uygulamalarında montajı kolaylaştırır. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu transistör, endüstriyel kontroller, anahtarlamah güç kaynakları, motor sürücüleri ve yüksek voltaj DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılabilir. 83W maksimum güç tüketimi ile sınırlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 9A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 560 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 890 pF @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 83W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 399mOhm @ 4.9A, 10V
Supplier Device Package PG-TO247-3-1
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 3.5V @ 330µA