IPSA70R950CEAKMA1
MOSFET N-CH 700V 8.7A TO251-3
Paket/Kılıf
IPAK
Seri / Aile Numarası
IPSA70R950CE
IPSA70R950CEAKMA1 Hakkında
IPSA70R950CEAKMA1, Rochester Electronics tarafından üretilen 700V N-Channel MOSFET transistördür. TO-251-3 (IPak) paketinde sunulan bu bileşen, 8.7A sürekli drain akımı kapasitesine ve 950mOhm maximum Rds(On) değerine sahiptir. 10V gate drive voltajında çalışan transistör, -40°C ile +150°C arasında işletme sıcaklığına uyumludur. Gate charge 15.3nC ve input capacitance 328pF değerlerine sahip olan bu komponent, yüksek voltaj anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve switching power supplies tasarımlarında kullanılır. Ürün yeni tasarımlar için kullanılmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 8.7A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 700 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.3 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 328 pF @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-251-3 Stub Leads, IPak
Part Status Not For New Designs
Power Dissipation (Max) 94W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 950mOhm @ 1.5A, 10V
Supplier Device Package PG-TO251-3-347
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 3.5V @ 150µA