IPP065N06LGAKSA1
MOSFET N-CH 60V 80A TO220-3
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
IPP065N06LGA
IPP065N06LGAKSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen IPP065N06LGAKSA1, 60V daya dayanıklı ve 80A sürekli drenaj akımı kapasitesine sahip N-Channel MOSFET transistörüdür. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 6.5 mOhm maksimum on-direnç (RDS On) ile düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen, 250W güç disipasyon kapasitesi olan bu transistör, güç yönetimi uygulamalarında, sürücü devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 4.5V-10V gate sürüş voltajı gerektiren transistör, 5100 pF input kapasitansı ve 157 nC gate charge ile hızlı anahtarlama özellikleri gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 80A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 157 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 5100 pF @ 30 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 250W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5mOhm @ 80A, 10V
Supplier Device Package PG-TO220-3-1
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 2V @ 180µA