IPD50N04S308ATMA1-INF
OPTLMOS N-CHANNEL POWER MOSFET
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
IPD50N04S308ATMA1
IPD50N04S308ATMA1-INF Hakkında
IPD50N04S308ATMA1-INF, Rochester Electronics tarafından üretilen N-Channel Power MOSFET'tir. 40V drain-source gerilimi ve 50A sürekli dren akımı kapasitesiyle güç uygulamalarında kullanılır. 7.5mΩ on-direnci (RDS(on)) düşük kayıplar sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen ve 68W güç saçma kabiliyetine sahip bu transistör, motor kontrolü, enerji dönüştürme, güç kaynakları ve DC-DC konverter uygulamalarında tercih edilir. TO-252 (DPak) SMD paketinde sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 50A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 40 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2350 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 68W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5mOhm @ 50A, 10V
Supplier Device Package PG-TO252-3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 40µA