IPB80P03P4L07ATMA1
MOSFET P-CH 30V 80A TO263-3
Seri / Aile Numarası
IPB80P03P4L07
IPB80P03P4L07ATMA1 Hakkında
IPB80P03P4L07ATMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen P-Channel MOSFET transistördür. 30V drain-source gerilim, 80A sürekli drenaj akımı kapasitesine sahiptir. 6.9mOhm Ron direnci (80A, 10V'de) ile güç uygulamalarında düşük ısı kaybı sağlar. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, güç yönetimi, motor kontrolü, anahtarlama devreleri ve DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Part Status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 80A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 30 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
FET Type P-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 5700 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Not For New Designs
Power Dissipation (Max) 88W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.9mOhm @ 80A, 10V
Supplier Device Package PG-TO263-3-2
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) +5V, -16V
Vgs(th) (Max) @ Id 2V @ 130µA