IPB70N10S312ATMA1
MOSFET N-CH 100V 70A TO263-3
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
IPB70N10S312ATMA1
IPB70N10S312ATMA1 Hakkında
IPB70N10S312ATMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistördür. 100V drain-source gerilimi ile 70A sürekli drenaj akımı sağlayabilen bu bileşen, düşük on-resistance (11,3mΩ @ 70A, 10V) sayesinde düşük güç kaybı ile yüksek verimlilik sunar. TO-263-3 (D²Pak) kasa türü ile surface mount uygulamalara uygun olan transistör, anahtarlama devreleri, güç yönetimi, motor kontrol ve DC-DC dönüştürücüleri gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 125W güç saçabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 70A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 66 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4355 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 125W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 11.3mOhm @ 70A, 10V
Supplier Device Package PG-TO263-3-2
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 83µA