IPB65R190CFDAATMA1
MOSFET N-CH 650V 17.5A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
IPB65R190CFDA
IPB65R190CFDAATMA1 Hakkında
Infineon Technologies IPB65R190CFDAATMA1, 650V yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmış N-Channel MOSFET'tir. 17.5A sürekli drain akımı ve 190mOhm maximum RDS(on) değeri ile DC-DC konvertörleri, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi switching uygulamalarında kullanılır. D2PAK (TO-263) yüzeye monte paket ile kompakt tasarımlar sağlar. -40°C ile +150°C arası çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel ve ticari uygulamalara uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 17.5A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 650 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 68 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1850 pF @ 100 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 151W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 190mOhm @ 7.3A, 10V
Supplier Device Package PG-TO263-3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4.5V @ 700µA