IPB320N20N3GATMA1
MOSFET N-CH 200V 34A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
IPB320N20N3
IPB320N20N3GATMA1 Hakkında
IPB320N20N3GATMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen N-kanal MOSFET transistördür. 200V drain-source gerilimi ile 34A sürekli drenaj akımını destekler. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı kasa ile sağlanan bu bileşen, 10V gate geriliminde 32mΩ RDS(on) değerine sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışır ve 136W güç yayabilir. Anahtarlama uygulamaları, güç dönüştürücüler, motor kontrolü ve endüstriyel güç elektronikleri gibi alanlarda kullanılan bir transistördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 34A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 200 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2350 pF @ 100 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 136W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 32mOhm @ 34A, 10V
Supplier Device Package PG-TO263-3
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 90µA