IPA028N04NM3SXKSA1
TRENCH <= 40V PG-TO220-3
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
IPA028N04NM3
IPA028N04NM3SXKSA1 Hakkında
Infineon Technologies IPA028N04NM3SXKSA1, 40V derecelendirilmiş N-Channel MOSFET transistördür. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 89A sürekli drenaj akımı kapasitesi ve 2.8mΩ düşük RDS(on) değeri ile düşük kayıp anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 10V kapı sürü voltajında işletilir, maksimum 38W güç tüketimi kapasitesine sahiptir. Drenaj-kaynak voltajı 40V'a kadar destekler. Geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 175°C) güvenilir çalışma sunar. Motor denetimi, güç yönetimi, DC-DC konvertörler ve endüstriyel anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 89A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 40 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 9500 pF @ 20 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 38W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.8mOhm @ 89A, 10V
Supplier Device Package PG-TO220-FP
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±20V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 95µA