G3VM-101HR(TR)
SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V
Paket/Kılıf
6-SOP
Seri / Aile Numarası
G3VM-101HR
G3VM-101HR(TR) Hakkında
G3VM-101HR(TR), Omron tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesidir (SSR). 1.4A yük akımına ve 0-100V arasında çalışma gerilim aralığına sahiptir. Surface mount teknolojisi ile 6-SOP paketinde sunulan bileşen, gull wing termination stiline ve 200 mOhms maksimum açık-konumda dirençlere sahiptir. 1.33VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen cihaz, AC ve DC yüklerinin anahtarlanmasında kullanılabilir. Düşük ısı üretimi ve mekanik kontaklı rölelere kıyasla yüksek güvenilirlik nedeniyle endüstriyel kontrol, otomasyon ve elektronik cihazlarda tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 1.4 A
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 200 mOhms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 6-SOP
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.33VDC
Voltage - Load 0 V ~ 100 V