G3VM-101HR
Katı Hal Röleleri
G3VM-101HR
Üretici: 1
Kılıf: 4× 6-SOP
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
G3VM-101HR
SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V
Omron Electronic Components 6-SOP —
G3VM-101HR(TR)
SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V
G3VM-101HR1
SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
G3VM-101HR2
SSR RELAY SPST-NO 600MA 100V