FQT5P10TF
MOSFET P-CH 100V 1A SOT223-4
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-261-4
Seri / Aile Numarası
FQT5P10TF
FQT5P10TF Hakkında
FQT5P10TF, onsemi tarafından üretilen P-Channel MOSFET transistörüdür. 100V drain-source gerilim kapasitesi ile 1A sürekli akım sağlayabilen bu bileşen, 10V gate sürüm geriliminde 1.05Ω maksimum On-resistance değerine sahiptir. SOT-223-4 yüzey montajlı paket içerisinde sunulan FQT5P10TF, düşük güç uygulamalarında anahtar ve amplifikasyon görevlerinde kullanılır. 2W maksimum güç dağıtımı kapasitesi ile -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. ±30V maksimum gate-source gerilim toleransı ile geniş uygulama alanında kullanım sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 1A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type P-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.2 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 250 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 2W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05Ohm @ 500mA, 10V
Supplier Device Package SOT-223-4
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±30V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 250µA