FQD8N25TF
MOSFET N-CH 250V 6.2A DPAK
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
FQD8N25TF
FQD8N25TF Hakkında
FQD8N25TF, Rochester Electronics tarafından üretilen N-Channel MOSFET transistörüdür. 250V dren-kaynak gerilimi ve 6.2A sürekli dren akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, TO-252 (DPak) yüzey montajlı paket ile sunulmaktadır. 550mΩ maksimum RDS(on) değeri ile düşük iletim kaybı sağlar. Maksimum 50W güç disipasyon kapasitesi (Tc'de) bulunmaktadır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Gate şarjı 15nC @ 10V olup, giriş kapasitansi 530pF @ 25V'dir. Anahtarlama uygulamaları, güç yönetimi devreleri ve motorlar için kullanılan bir komponenttir. Cihaz şu anda kullanımdan kaldırılmış durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 6.2A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 250 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type N-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 530 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Power Dissipation (Max) 2.5W (Ta), 50W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 550mOhm @ 3.1A, 10V
Supplier Device Package TO-252, (D-Pak)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±30V
Vgs(th) (Max) @ Id 5V @ 250µA