FQB27P06TM
MOSFET P-CH 60V 27A D2PAK
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
FQB27P06TM
FQB27P06TM Hakkında
FQB27P06TM, onsemi tarafından üretilen P-Channel MOSFET transistördür. 60V drain-source voltaj ile 27A sürekli drain akımı sağlama kapasitesine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu transistör, maksimum 70mΩ RDS(On) değeri ile düşük iletim kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 120W (Tc) güç dağıtabilir. Gate yükü 43nC, giriş kapasitesi 1400pF'dir. Anahtarlama uygulamaları, motor kontrolü, güç kaynakları ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 27A (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss) 60 V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 10V
FET Type P-Channel
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1400 pF @ 25 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Power Dissipation (Max) 3.75W (Ta), 120W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 70mOhm @ 13.5A, 10V
Supplier Device Package D²PAK (TO-263)
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Vgs (Max) ±25V
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 250µA