BZX85C43
DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX85C43
BZX85C43 Hakkında
BZX85C43, onsemi tarafından üretilen 43V nominal zener voltajına sahip 1W güç dissipasyonlu bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 200°C arasında çalışabilir. ±7% tolerans ile 43V zener voltajı sağlar. Maksimum 500 nA ters kaçak akımına (30V'de) sahip olup, 50 Ohm impedans karakteristiği vardır. Yaşlı tasarımlar ve yüksek sıcaklık ortamları için uygun bir seçenektir. Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 30 V
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V