BZX85C43
Üretici: 5
Kılıf: 10× Axial
Varyantlar
10 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C43
DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
Rochester Electronics Axial
BZX85C43
DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C43
DIODE ZENER 43V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C43 A0G
DIODE ZENER 43V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C43 R0G
DIODE ZENER 43V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C43_T50A
DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C43_T50R
DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
BZX85C43-T-M
DIODE ZENER 43V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C43-TAP
DIODE ZENER 43V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C43-TR
DIODE ZENER 43V 1.3W DO41