BZX84C33-E3-08
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX84C33
BZX84C33-E3-08 Hakkında
BZX84C33-E3-08, Vishay tarafından üretilen 33V nominal voltajında bir Zener diyottur. 300mW maksimum güç derecelendirmesine sahip bu bileşen, voltaj stabilizasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±5% tolerans ve 80 Ohms maksimum impedansa sahiptir. Reverse leakage akım 23.1V'de 50nA'dır. Güç kaynakları, regülatörler, sinyal yolları ve over-voltage koruma devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 23.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V