BZX84C33
Üretici: 12
Kılıf: 24× TO-236-3, 3× SC-70, SOT-523, 6-TSSOP
Varyantlar
29 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84-C33
BZX84 SERIES - VOLTAGE REGULATOR
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C33
DIODE ZENER 33V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C33
DIODE ZENER 33V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C33
ZENER SOT-23 33V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C33 RFG
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C33_D87Z
DIODE ZENER 33V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C33_R1_00001
SOT-23, ZENER
PANJIT TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C33-7
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C33-7-F
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C33-AQ
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C33-AU_R1_000A1
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C33-E3-08
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C33-E3-18
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C33-F2-0000HF
ZENER DIODE 33V 0.35W SOT-23-3L
YANGJIE TO-236-3
BZX84C33-G3-08
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
BZX84C33-G3-18
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
BZX84C33-HE3-08
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
BZX84C33-HE3-18
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
BZX84C33-TP
DIODE ZENER 33V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C33CC-HF
DIODE ZENER 33V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C33LT1
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23-3
BZX84C33LT1G
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23-3
BZX84C33LT3
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23-3
BZX84C33LT3G
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23-3
BZX84C33T-7-F
DIODE ZENER 33V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523
BZX84C33TS-7-F
DIODE ZENER ARRAY 33V SOT363
Diodes Incorporated 6-TSSOP ✓ Mevcut
BZX84C33W
DIODE ZENER 33V 200MW SOT-323
Rectron USA SC-70
BZX84C33W_R1_00001
PANJIT SC-70
BZX84C33W-7-F
DIODE ZENER 33V 200MW SOT323