BZX84C22
DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84C22
BZX84C22 Hakkında
BZX84C22, onsemi tarafından üretilen 22V nominal gerilimli Zener diyottur. Surface mount SOT-23-3 paketinde tasarlanmış olan bu bileşen, 350mW güç derecelendirilmesine sahiptir. Ters kayma akımı 50nA @ 15.4V'te gerçekleşir ve empedans maksimum 55Ω'dur. -55°C ile 150°C arasında çalışır. Gerilim düzenlemesi, koruma devreleri, sinyal sınırlandırması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. ±6% tolerans ile üretilen bileşen, yüksek frekans anahtarlama devrelerine ve endüstriyel uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 15.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V