BZX84C22
Üretici: 13
Kılıf: 23× TO-236-3, 2× SC-70, SOT-523, 6-TSSOP
Varyantlar
27 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C22
DIODE ZENER 22V 0.25W 5% UNI
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C22
DIODE ZENER 22V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C22
DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C22
ZENER SOT-23 22V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C22 RFG
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C22 TR
DIODE ZENER 22V 350MW SOT23
Central Semiconductor TO-236-3
BZX84C22_D87Z
DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C22_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C22-7
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C22-7-F
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
BZX84C22-AQ
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C22-AU_R1_000A1
PANJIT TO-236-3
BZX84C22-E3-08
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C22-E3-18
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C22-F2-0000HF
ZENER DIODE 22V 0.35W SOT-23-3L
YANGJIE TO-236-3
BZX84C22-G3-08
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
BZX84C22-G3-18
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
BZX84C22-HE3-08
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
BZX84C22-HE3-18
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
BZX84C22-TP
DIODE ZENER 22V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C22CC-HF
DIODE ZENER 22V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C22LT1
DIODE ZENER 22V 225MW SOT23-3
BZX84C22LT1G
DIODE ZENER 22V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C22T-7-F
DIODE ZENER 22V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523 ✓ Mevcut
BZX84C22TW_R1_00001
TRIPLE ISOLATED SURFACE MOUNT ZE
PANJIT 6-TSSOP
BZX84C22W
DIODE ZENER 22V 200MW SOT-323
Rectron USA SC-70
BZX84C22W-7-F
DIODE ZENER 22V 200MW SOT323