BZX84C13-G3-18
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
BZX84C13
BZX84C13-G3-18 Hakkında
BZX84C13-G3-18, Vishay tarafından üretilen 13V nominal gerilimde çalışan yüksek hassasiyet zener diyotudur. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç dağıtabilir ve -55°C ile +150°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±5% toleransı ve maksimum 30 Ohm empedansı ile voltaj regülasyon, koruma devreler, referans gerilim uygulamaları ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. Reverse leakage akımı 100 nA @ 8V'ta sınırlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V