BZX84C13
Üretici: 11
Kılıf: 23× TO-236-3, 2× SC-70, SOT-523, 6-TSSOP
Varyantlar
27 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C13
DIODE ZENER 13V 0.25W 5% UNIDIR
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C13
ZENER SOT-23 13V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C13
DIODE ZENER 13V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C13
DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C13 RFG
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C13_D87Z
DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C13_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C13-7
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C13-7-F
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
BZX84C13-7-F-31
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C13-AQ
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C13-AU_R1_000A1
PANJIT TO-236-3
BZX84C13-E3-08
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C13-E3-18
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C13-G3-08
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
BZX84C13-G3-18
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
BZX84C13-HE3-08
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
BZX84C13-HE3-18
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
BZX84C13-TP
DIODE ZENER 13V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C13CC-HF
DIODE ZENER 13V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C13LT1
DIODE ZENER 13V 225MW SOT23-3
BZX84C13LT1G
DIODE ZENER 13V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C13LT3
DIODE ZENER 13V 225MW SOT23-3
BZX84C13T-7-F
DIODE ZENER 13V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523 ✓ Mevcut
BZX84C13TS-7-F
DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363
Diodes Incorporated 6-TSSOP ✓ Mevcut
BZX84C13W
DIODE ZENER 13V 200MW SOT-323
Rectron USA SC-70
BZX84C13W-7-F
DIODE ZENER 13V 200MW SOT323