BZT52C15S RRG
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
BZT52C15
BZT52C15S RRG Hakkında
BZT52C15S RRG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 15V nominal değerinde bir Zener diyottur. SOD-323F yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 200mW maksimum güç yönetebilir. ±5% tolerans ile 15V'luk sabit voltaj referansı sağlar. 45nA ters kaçak akımı ve 30 Ohm maksimum empedans ile düşük sıcaklık katsayısına sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışır. Voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması ve voltaj referansı uygulamalarında, özellikle küçük güçlü devreler ve portatif cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 10.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V