BZT52C15
Üretici: 10
Kılıf: 16× SOD-123, 2× SOD-123F, 2× SC-79, SOD-323, SC-90, SC-76
Varyantlar
23 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZT52C15
DIODE ZENER 15V 500MW SOD-123
Rectron USA SOD-123
BZT52C15
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
Diotec Semiconductor SOD-123F
BZT52C15 RHG
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
Taiwan Semiconductor SOD-123F
BZT52C15-13
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Diodes Incorporated SOD-123 ✓ Mevcut
BZT52C15-13-F
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
BZT52C15-7
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
BZT52C15-7-F
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
BZT52C15-E3-08
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52C15-E3-18
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52C15-F2-0000HF
ZENER DIODE 15V 0.5W SOD-123
YANGJIE SOD-123
BZT52C15-G RHG
DIODE ZENER 15V 350MW SOD123
Taiwan Semiconductor SOD-123
BZT52C15-G3-08
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
BZT52C15-G3-18
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
BZT52C15-HE3-08
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
BZT52C15-HE3-18
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
BZT52C15-HF
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Comchip Technology SOD-123
BZT52C15-TP
DIODE ZENER 15V 200MW SOD123
Micro Commercial Components (MCC) SOD-123
BZT52C15GW
Zener, 15V, 0.35W, 5%
DComponents SOD-123
BZT52C15S
Zener SOD-123 15V +/-5%
NextGen Components SOD-323
BZT52C15S RRG
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Taiwan Semiconductor SC-90
BZT52C15S-7
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Diodes Incorporated SC-76 ✓ Mevcut
BZT52C15T-7
DIODE ZENER 15V 300MW SOD523