IRFR1205
Üretici: 2
Kılıf: 8× TO-252-3
Varyantlar
8 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
IRFR1205
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK
Infineon Technologies TO-252-3
IRFR1205PBF
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK
Rochester Electronics TO-252-3
IRFR1205TRL
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK
Infineon Technologies TO-252-3
IRFR1205TRLPBF
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK
IRFR1205TRPBF
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK
IRFR1205TRPBF
IRFR1205 - 12V-300V N-CHANNEL PO
Rochester Electronics TO-252-3
IRFR1205TRR
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK
IRFR1205TRRPBF
MOSFET N-CH 55V 44A DPAK