BZX85C8V2
Üretici: 5
Kılıf: 11× Axial
Varyantlar
11 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C8V2
ZENER DIODE, 8.2V, 5%, 1W, UNIDI
Rochester Electronics Axial
BZX85C8V2
DIODE ZENER 8.2V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C8V2
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C8V2 A0G
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C8V2 R0G
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C8V2_T50A
DIODE ZENER 8.2V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C8V2_T50R
DIODE ZENER 8.2V 1W DO204AL
BZX85C8V2-T-M
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C8V2-TAP
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41
Vishay Axial ✓ Mevcut
BZX85C8V2-TR
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C8V2.TA