BZX84C16
Üretici: 13
Kılıf: 25× TO-236-3, SOT-523, SC-70
Varyantlar
27 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C16
DIODE ZENER 16V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C16
DIODE ZENER 16.2V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C16
ZENER SOT-23 16V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C16
DIODE ZENER 16V 250MW SOT23-3
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C16 RFG
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C16_D87Z
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C16_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C16-7
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C16-7-F
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
BZX84C16-7-F-31
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C16-AQ
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C16-AU_R1_000A1
SOT-23, ZENER
PANJIT TO-236-3
BZX84C16-E3-08
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C16-E3-18
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C16-F2-0000HF
ZENER DIODE 16V 0.35W SOT-23-3L
YANGJIE TO-236-3
BZX84C16-G3-08
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
BZX84C16-G3-18
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
BZX84C16-HE3-08
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
BZX84C16-HE3-18
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
BZX84C16-TP
DIODE ZENER 16V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C16CC-HF
DIODE ZENER 16V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C16ET1
DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
BZX84C16LT1
DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
BZX84C16LT1G
DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
onsemi TO-236-3
BZX84C16T-7-F
DIODE ZENER 16V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523
BZX84C16VLYT116
250MW, 6.2V, SOT-23, ZENER DIODE
ROHM Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C16W
DIODE ZENER 16V 200MW SOT-323