ZXT11N20DFTC
TRANS NPN 20V 2.5A SOT23-3
Seri / Aile Numarası
ZXT11N20
ZXT11N20DFTC Hakkında
ZXT11N20DFTC, Diodes Incorporated tarafından üretilen NPN bipolar transistördür. SOT-23-3 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, maksimum 2.5A kolektör akımı ve 20V collector-emitter breakdown voltajı ile tasarlanmıştır. 160MHz transition frequency ve 300 minimum DC current gain (hFE) özellikleri sayesinde orta güç uygulamalarında kullanılır. 625mW maksimum güç disipasyonu ile düşük sinyal amplifikasyonu, anahtar uygulamaları ve genel amaçlı BJT uygulamalarında yer alır. -55°C ile +150°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. Komponentin Part Status'u Obsolete'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 2.5 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 100mA, 2V
Frequency - Transition 160MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 625 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 130mV @ 250mA, 2.5A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 20 V