ZXT10P40DE6TA
TRANS PNP 40V 2A SOT23-6
Seri / Aile Numarası
ZXT10P40DE
ZXT10P40DE6TA Hakkında
ZXT10P40DE6TA, Diodes Incorporated tarafından üretilen yüksek hızlı PNP bipolar transistördür. SOT-23-6 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 2A kolektör akımı ve 40V yıkılma gerilimi ile çalışır. DC akım kazancı (hFE) 1A ve 2V'de minimum 180 değerine sahiptir. 190MHz transition frequency ve 300mV maksimum doyma gerilimi ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygun bir tasarıma sahiptir. 1.1W güç tüketimi kapasitesi ve geniş -55°C ile 150°C çalışma sıcaklık aralığı sayesinde endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında, voltaj düzenleyicileri, anahtarlama devreler, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı transistör uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 2 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 1A, 2V
Frequency - Transition 190MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SOT-23-6
Part Status Active
Power - Max 1.1 W
Supplier Device Package SOT-23-6
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 200mA, 2A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 40 V